Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Gri Yazmaya İğne Oyası

İğne oyası modellerinden güzel bir oya tarifiyle devam ediyoruz. Gri yazmaya iğne oyası modelleri dedik ama siz her renge yapabilirsiniz. Siyahlar, beyazlar, yeşiller, morlar… Düz veya desenli fark etmez her yazmanıza yapabilirsiniz. Düz gri yazmaya iğne oyası örneği o kadar güzel ki isterseniz iğne oyası mutfak havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası modellerinde düz renkler artık çok tercih ediliyor. Yada deseni az olan modeller. Sizde beğendiğiniz yazmalara beğendiğiniz iğne oyalarını yapabilirsiniz. Aslında daha öncesinde desenli yazmalara uyguladığımız tüm örnekleri sade yazma iğne oyalarına da yapabilirsiniz. Yada sade yazmada gördüğünüz yeni iğne oyası modellerini düz yazmalara uyarlayabilirsiniz. Düz gri yazmaya iğne oyası örneği gri renkle uyumlu çalışılarak yapılmış. Diğer yazmalara da içinde bulunan renklerle, uyumlu renklerle yaparak oyalarımızı işleyebiliriz. Mesela sade yazmalara yaptığımız 1 -2 oyaya değinelim. Bordo yazmaya iğne oyası örneği yapılışı çok seveceğiniz her yazmaya keyifle uyarlayacağınız örneklerden. Sarı yazmaya iğne oyası yapılışı da aynı şekilde. Hepsine uyarlanabilir. Daha çok model tarifi var. Mor yazmaya iğne oyası, yeşil yazmaya iğne oyası, beyaz yazmaya – siyah yazmaya iğne oyası. Klasiklerin modası hiç geçmez. Her oyayı her yazmaya yapabiliriz.

Gri Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Gri yazmaya hangi renk gider. Gri renk kombinleriyle başlayalım. Sarı, mor, pembe, mavi, kırmızı, fuşya gibi renkleri kullanabilirsiniz. Ara bir renk olduğu için birçok renkle uyumlu olacaktır. Modelde de yine gri tonu, yeşil ve pembe tonlarından bir uyum göreceksiniz.

Düz Gri Yazmaya İğne Oyası

Düz gri yazmaya iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Her renk yazmaya her renk iplerle yapacağınız zarif oyanın tarifine hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Eğer oyayı beğendiyseniz ve yapmak istiyorsanız buyurun videoya. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler