Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mavi Çiçekli İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden çok hoş bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Mavi çiçekli iğne oyası yazma örneği hazırladık. Birçok renk düzeniyle yapacağımız zarif iğne oyalarından. Ağır iğne oyalarından. İğne oyası örneklerini desenli yazmalara, tek renk yazmalara uyarlayabilirsiniz. Beyaz yazmaya iğne oyası, siyah yazmaya iğne oyası hazırlamak istiyorsanız çiçeklerde her renk ipi kullanabilirsiniz. Eğer ebruli ipler bulabilirseniz oyaları onlarla da yapabilirsiniz. Renk geçişli çok güzel çiçekli iğne oyaları oluşacaktır. İğne oyası yazma örneklerinde eğer eski zamanlardan kalma ipleriniz varsa onları oya yapımında kullanabilirsiniz. Mesela eski oya iplerinden iğne oyası böyle bir model. Biraz ince olduğu için iğne oyalarında çok tercih edilmiyor. Ama annelerimiz bu iplerle ne oyalar ördüler zamanında. Eğer ilk defa iğne oyası yapıyorsanız veya iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız bu model size çok zor gelecektir. Bu yüzden önce kolay modellerden başlayın. İyice öğrendikten sonra zor modellere geçebilirsiniz. Zor olan ama duruşu mükemmel olan mavi çiçekli iğne oyası yazma örneğinin anlatımına geçelim.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazmalara çok yakışacak iğne oyalarından. Bu zarif modeli ayrıca iğne oyası namaz örtülerine, iğne oyası havlu kenarlarına da yapabilirsiniz. Daha ağır daha gösterişli olmasını istiyorsanız, havlu ve namaz örtülerinde kullanmak istiyorsanız dağ modellerini ekleyebilirsiniz. Bu model dağlarla birlikte namaz örtülerinde veya havlularda çok güzel duracaktır.

Mavi Çiçekli İğne Oyası Yazma Örneği

Mavi Çiçekli İğne Oyası Yazma Örneği 1

Mavi çiçekli iğne oyası yazma örneği tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde anlatıma geçip yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler