Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yonca Yapımı

İğne oyası modellerinden şahane bir oya yapılışı daha hazırladık. İğne oyası yonca yapımı. Yazmalarınızda çok güzel duracak. İğne oyası dağ çeşitleri ile iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası havlu modellerinde de kullanabiliriz. Yonca oya modeli yapılışı severek öreceğiniz kenar bordürüyle göz kamaştıran oya. Çeyiz kıskandıran iğne oyası modellerinden biri olacak. Çiçek çok güzel. İğne oyası maydanoz dağ, iğne oyası kaya modelleri, yuvarlak dağ modelleri ile kullanabilirsiniz. Motifi tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanabiliriz. İğne oyası yazma örneği yapılışı kiremit rengi yazmaya uygulanmış halini göreceğiz. Menekşe renklerinde, mavi tonlarında da yapılabilir. Motifi dağla birlikte tarifini öğreneceğiz. Sonrasında yazma, havlu, şifon, krep kumaşlar üzerine desenimizi uyguluyoruz. İğne oyası yonca yapımı motifi broş modellerinde, takı modellerinde de kullanılabilir. Tarifine geçelim. Zarif oyanın yapılışını öğrenelim.

İğne Oyası Yonca Örneği Nasıl Yapılır?

İğne oyası yonca yapımı 4 yapraklı. Hepimize şans getirsin. Uzun süredir pandemi yüzünden, covit 19 yüzünden hayatımız değişti. Birçok değerimizi kaybettik. Sevdiklerimizden uzak kaldık. İş düzenimiz bozuldu. Evde kaldığımız günlerde zamanı hobi çalışmaları ile geçirdik. İğne oyaları, örgü modelleri, bebek örgüleri yaptık. Kendimizi bir nebze olsun stresten uzak tutmaya çalıştık. Hobi olarak iğne oyaları yapıyorsanız güzel bir iğne oyası örneği tarifi hazırladık. İğne oyası satış yapıyorsanız, çeyizler için gösterişli örnekler arıyorsanız yonca örneğini kaçırmayın.

İğne Oyası Yonca Yapımı 1

İğne oyası yonca yapımı, pırpırlı dağ yapımı videoda. Güzel modelleri farklı oyalarla birleştirerek de yapabiliriz. Hadi modelin detaylı yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

İğne Oyası Yonca Yapımı

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler