Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tülbent Örneği İğne Oyası

İğne oyası modellerinden mini mini çiçeklerle hazırlanmış şahane bir örnek daha. Yazmalarımıza çok yakışacak. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara çok yakışacak. Çiçeklerimizi yazma içindeki desenlerden seçebilirsiniz. Anlatımlı iğne oyası modellerinde en güzel örnekleri yapmaya devam ediyoruz. Kaçırılmayacak güzellikte yeni iğne oyalarından. İğne oyasından eğer satış yapıyor ekmeğinizi kazanıyorsanız bu modeli de örnekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Çok beğenilecek zarif iğne oyalarından. İğne oyası küçük çiçek yapılışı ipek iplerle, naylon iplerle yapabilirsiniz. Yazma kenarlarına iğne oyalarından sıralı modellerde çok uygulanıyor. Mesela iğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı çok şık örneklerden. Bu ve benzeri daha çok model paylaştık. Şimdi en yeni tülbent örneği iğne oyasını öğrenelim.

İğne Oyası Örneği

Tülbent örneği iğne oyası tarifi hazırladık. Mor tonlarında bir yazmaya en güzel renklerle en güzel şekilde yapılmış bir oya. İğne oyası yazma kenarlarına hiç düşünmeden uyarlayacağınız bir model. Siyah, beyaz, kımızı, yeşil gibi birçok renkte yazmaya yapabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renklerde ipler seçebilirsiniz. Çiçekli yazmalarda yazma içinde bulunan çiçek renklerinden seçerek yeni örneği yapabiliriz.

Tülbent Örneği İğne Oyası

Çok zarif duruyor değil mi. İnsan görünce hemen yazmalarına uyarlamak istiyor. Mesela bu modeli bebek mendili iğne oyalarına da uyarlayabiliriz. Dağlarla birlikte namaz örtülerinde de kullanabiliriz. Hazır mısınız? Modelin nasıl yapıldığını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler