Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Sıralı Modeli Anlatımlı Yapılışı

Harika bir model daha. İğne oyası pırpır yapımından çok şık bir örnek. İğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı mı arıyorsunuz. Hemde yeni modellerden olsun diyorsunuz. İşte tam sizlere göre bir örnek. Videoda baştan sona örneğin detaylı yapılışı anlatılıyor. Sizde videodan takip ederek iğne oyası yazma modelleriniz için yapabilirsiniz. İğne oyası mutfak havluları için de uygun ve çok şık bir örnek. Basit ve gösterişli iğne oyalarını yazmalar, havlular ve namaz örtüleri için yapabilirsiniz. İğne oyası dersleri video anlatımlı birçok örneğimiz var. Kolay, zor nasıl model isterseniz. Pullu, boncuklu, püsküllü her modelin yapılışına değiniyoruz. İğne oyası havlu kenarı bademli örnek de harika duruyor. Yazmalar için, havlular için ve namaz örtüleri için uygulanıyor. Daha fazla model anlatımı için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

Pırpırlı İğne Oyaları

Yazma ve mutfak havluları için şahane bir örnek. İğne oyaları sıralı model anlatımlı yapılışı için 2 renk ip kullanıyoruz. Ve aynı anda iki rengi birlikte kullanarak oyayı yapıyoruz. Alt zemin için iğne oyası zürafa yapımını yaptıktan sonra üst kısım için modeli kurmaya başlıyoruz. Kolay ve şık örnek arayanlar için iyi bir model.

İğne Oyası Sıralı Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne Oyası Sıralı Modeli Anlatımlı Yapılışı 1

İğne Oyası Sıralı Modeli Anlatımlı Yapılışı 2

 

Modelimizin yukarıda nasıl göründüğünü gördük. Şimdi de videolu olarak nasıl yapıldığını izleyelim. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler