Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pullu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden çok hoş çok zarif bir galeri hazırladık. Pullu iğne oyası modellerinden oluşan harika bir galeri. En güzel pullu iğne oyaları burada. Burada oyaların yapılışını anlatan videolar yok . Sadece nasıl model çalışabiliriz bize gösteren netten derlediğimiz modeller var. Hepsini yapanın ellerine sağlık. Hepsi çok güzel çok nadide çok zarif. Eğer iğne oyalarını yeni yapmaya başladıysanız birazdan paylaşacağımız modellerin görsellerini inceleyerek evde yapabilirsiniz. Kolay iğne oyalarından. Metal pullu iğne oyaları, hürrem boncuklu iğne oyaları, yıldız pullu iğne oyaları gibi birçok çeşitte oyalar yapabilirsiniz. İsterseniz daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedelim. Daha sonra galeriyi incelemeye geçeriz.

Pullu İğne Oyası Modelleri 84

Bu paragrafta pullu iğne oyası modellerinden bahsedeceğiz. Daha önce yapılışını videolu olarak hazırladığımız modeller. Mesela pullu iğne oyası yazma örneği yapılışı metal pullarla yapılan aynı zamanda tahta boncuklu iğne oyaları, farklı şekillerde pullarla da yapılabilecek iğne oyalarından. Pullu iğne oyası yapılışı için zarif kolay örnekleri seçebilirsiniz. Güzel oyalarınızı pul zaten daha da güzel yapacaktır. Ağır iğne oyalarından çalışmaya gerek yok diye düşünüyorum. Yıldız pullu iğne oyası örneği de hoşunuza gidecek modellerden. Hazırsanız hemen pullu iğne oyası nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Pullu Yazma Modelleri İğne Oyası

En güzel iğne oyalarından bir demet hazırladık. Sırada analı kızlı pullu iğne oyaları, renkli pullarla yapılmış oyalar, kalpli pullarla yapılmış oyalardan oluşan harika bir galeri var. Tek renk yazmaya, desenli yazmalara oyayı yapabilirsiniz.

Son olarak galeriye geçiyoruz. Pullu iğne oyası modellerini inceliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler