Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden leylak görüntüsünde, lavanta görünümünde bir çiçeğin yapılışını hazırladık. İğne oyası modeli yapılışı tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanılacak örneklerden. Dilerseniz iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası havlu kenarı modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Lavanta çiçeği iğne oyası yapılışı aksesuar yapımında da kullanılabilir. Mesela küpe aparatı alıp üzerine iğne oyası çiçekli modelin uygulamasını yapabiliriz. İğne oyası takı modelleri el emeği göz nuru sevilerek kullanılan aksesuarlardan. Lavanta dedik ama birçok renk uyarlamasıyla birçok çiçeğe çevrilebilir. Renk renk kır çiçekleri, sarı papatyalar, kırmızı gelincikler yapılabilir. Çiçeklerin renklerini yazma içinde bulunan renklere göre seçebiliriz. Desenli yazmalarda renk seçimi daha kolay oluyor. İğne oyalarında çiçekleri, model renklerini belirlerken desenin içine bakmak desende bulunan renklere bakmak yeterli. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model için videoya geçelim.

İğne Oyası Çiçek Yapımı

Yeşil dalları ve renk renk çiçekleriyle çok hoş bir örnek yapılışı hazırladık. Tek renk, desenli, mutfak havluları, büyük havlularda oyaları gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

İğne Oyası Modeli Yapılışı

Kök kısmını tamamladığımızda yukarıdaki gibi görecek. Artık üzerine istediğimiz desenlerde çiçek uygulaması yapabiliriz. Hatta böyle kalsa nasıl olur sizce. Sanki çam dallarını andırır gibi. İğne oyası yaprak modellerini andırır gibi olur.

İğne Oyası Modeli Yapılışı 1

Model ise tamamlandığında yukarıdaki gibi zarif iğne oyası modellerinden olacak. Son olarak ise iğne oyası modeli yapılışının videosunu izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler