Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mavi Yazmaya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir tarif hazırladık. Tek renk yazmalara veya desenli yazmalara severek uygulayacağımız örneklerden. Bugün mavi yazmaya iğne oyası yapılışı olarak hazırladık. Mavi yazmalar, mavi desenli yazmalar yada farklı renklerde yazmalara sevilerek uygulanacak örneklerden. Tek renk iğne oyası örneği son zamanlarda iğne oyası örnekleri olarak çok tercih ediliyor. Sizde herhangi bir yazmada beğendiğiniz herhangi bir modeli desenli, tek renk yazmalara veya uygunsa havlu kenarlarına uygulayabilirsiniz. İğne oyası yazma örneği modeli çeyizler için mutlaka yaptığımız çalışmalardan. Yazmalar, havlular, namaz örtülerinde çeyiz için olduğunda iğne oyası yapmayı çok seviyoruz. Kızlarımız, oğullarımız içine en güzel iğne oyaları olsun istiyoruz. Torunlarımıza çeyiz hazırlığı yapıyorsak iğne oyalarından en güzellerini seçiyor yapıyoruz, yaptırıyoruz. İğne oyasından çok sipariş alan satış yapan arkadaşlarımız var. Modelleri arasına az sonra paylaşacağımız modeli de ekleyebiliriz. Tek sıra boncuklu iğne oyası birçok yazmaya uygulayacağınız zarif örneklerden. Şimdi de yine birçok yazmaya uyarlayacağımız örneğin yapılışına geçiyoruz.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Mavi renk yazmaya uyarlanmış çok şık bir model var sırada. Mavi yazmaya iğne oyası yapılışı. Siyah yazmalara, beyaz yazmalara, kırmızı yazmalara uyarlayacağımız çok şık bir örnek. İki dağ arasında açan çiçekler gibi. Düz yazmaya iğne oyası modelleri, desenli yazmalara basit iğne oyası modelleri, ağır iğne oyası modellerinden en güzel örneklerinden.

Mavi Tek Renk Yazmaya İğne Oyası Yapılışı

Çok güzel duruyor değil mi. Çok şık, çok zarif. Hemen yapmak isteyeceksiniz. Detaylı anlatımı ile videoyu izliyor ve birçok yazmamıza yapabiliriz. Çok yakışacaktır. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler