Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Küçük Yazma İğne Oyaları

İğne oyası modellerinden çıtı pıtı bir örnek. İğne oyası mutfak havlu kenarlarında da çok güzel bir model. Çini motiflerini andıran bir oya gibi duruyor. Binbir çeşit iğne oyası örneklerini yazmalarımızda, havlularımızda çok kullanıyoruz. Yemeni iğne oyalarından sonra tığ oyalarını çok kullanıyoruz. İğne oyası, tığ oyası gibi kenar modellerinin en güzel örneklerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Ve modellerin çoğu videolu. Hepimizin rahatlıkla yapabilmesi için. Küçük yazma iğne oyaları da videolu modellerden. Kolay modellerden. İğne oyasına yeni başlayanlardan iseniz bu modeli yazma veya havlularınıza yapabilirsiniz. Yazmaya yapmadan önce hangi model olursa olsun önce örnek bezinde çalışılmalı. Daha sonra asıl kumaşa geçilmeli. Model kolay da olsa zor da olsa. Daha düzgün işler çıkartabilmek için bu şekilde çalışılmalı. Şimdi yeni modelin yapılışına geçiyoruz.

İğne Oyası Yazma Kenarı

Yazmalarda harika duracak çok güzel ve kolay bir model tarifi daha. Küçük yazma iğne oyaları, zarif oyalar, ensiz modeller yazmalarda bana göre sanki daha güzel duruyor. Çok güzel duracak yapılışı kolay çok beğeneceğiniz bir oyanın yapılışını hazırladık. Tarifi videodan takip ederek kolaylıkla yapabilir ve istediğiniz kumaş kenarına yapabilirsiniz. Bebek mendili kenarına, yazmalar kenarına, havlular kenarına yapabilirsiniz. Kendinize şık bir kolye, fular yapabilirsiniz.

Küçük Yazma İğne Oyaları

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok zarif değil mi. Şifon kenarına da yapılabilir. Tek renk yazmalar kenarına da. Şimdi çıtı pıtı iğne oyalarının yapılışına geçelim. Ve keyifle bizde yazmalarımıza uygulayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler