Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Binbir Çeşit İğne Oyası Örnekleri

Örnek arayanlar için binbir çeşit iğne oyası örnekleri hazırladık. Birçok örneğin yapılışını daha önce iğne oyası modelleri başlığı altında videolu olarak paylaştık. Şimdi bu anlatımlı modellere kısaca örneklerle değineceğiz. Burada yapılışı olmayacak. Sadece örnek model olarak paylaşacağız. Anlatımlarına önceki tariflerden ulaşabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir modelleri kavradıktan sonra evde rahatlıkla tüm modelleri yapabilirsiniz. Önce kolay modellerden örnek bezlerine çalışalım. Daha sonra yazma, havlu, namaz örtüsü gibi kumaşlara geçerek model uygulaması yapalım. İğne oyası motif örnekleri, boncuklu modeller, tek renk modeller gibi birçok örneği kolaylıkla yapabilirsiniz. İlk kez yapıldığında kötü ve çirkin oluyor. Ve üzerine çalışıldığı zaman modeller düzeliyor. Nereden biliyorsun derseniz kendimden biliyorum. Kursa gittiğimde en çok zorlandığım tekniklerden biri fıstık yapımı idi. Pırpır olarak bilinen model. İğne oyalarında tekniklerin orjinal isimleri ile sizlere güzel videolar çekmeyi istiyorum. En kısa zamanda. Umarım beğenirsiniz.

En Çok Sipariş Edilen İğne Oyaları

Birçok modelin bir arada olduğu güzel bir video. Beğendiğiniz örneklerin görüntülerini alarak yazmalarınıza yapabilirsiniz. Anlatımlarını detaylı olarak istiyorsanız önceki iğne oyası örnekleri videolarımızı inceleyebilirsiniz. En çok sipariş edilen iğne oyalarının bir araya topladığı bir video. Binbir çeşit iğne oyası örneklerinden bir kesit.

Binbir Çeşit İğne Oyası Örnekleri 1

Binbir Çeşit İğne Oyası Örnekleri

Videoda olan modeller yukarıda resimde bulunuyor. Daha detaylı görmek ve yakından incelemek isterseniz videoyu izleyebilirsiniz. Püsküllü, boncuklu, sonsuzluk modelleri, ay çiçeği modelleri, dağlı modeller gibi birçok örnek var. Hadi şimdi bu modelleri yakından inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler