Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Badem Dağ Yapılışı

İğne oyası dağ çeşitleri arasına yeni bir örnek ekliyoruz. İğne oyası badem dağ yapılışı. Neden badem dağ dedik derseniz örneğe dikkatli baktığımızda badem örneğinin kullanılmış olduğunu görüyoruz. Bence bu yüzden bu isim çok yakıştı yakışacak diye düşünüyorum. Sizce badem dağ uygun olmuş mu, ne dersiniz. Badem örneğine aynı zamanda çilek ve ananas da deniliyor. Bademli iğne oyalarını çok yapıyor yazmalarda, havlularda kullanıyoruz.

İğne oyası dağ çeşitlerinden biraz bahsedecek olursak en çok kullandığımız modeller arasında zürafalarla yaptığımız örnek var. İğne oyası havlu kenarları veya iğne oyası namaz örtülerinde kullanıyoruz. Küçük yaparak ise iğne oyası yazma kenarında kullanıyoruz. Farklı birçok dağ yapımından bahsettik. İğne oyası artırma dağ yapılışı, iğne oyası pırpırlı dağ yapımı gibi birçok örnek var. İğne oyası yuvarlak dağ yapılışı havlularda çok güzel duruyor. İki dağ arasına boncuklar, püsküller yerleştirebilirsiniz. İğne oyası çiçekli dağ yapılışı ise yazmalarda da kullanılacak örneklerden. İğne oyası dağ yapımı örnekleri arasında çok şık duran iğne oyası maydanoz dağ yapımı yazmalarda, havlularda veya namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni dağın yapılışını öğrenmeye.

İğne Oyası Badem Dağ Nasıl Yapılır?

Dağ çeşitlerinden üzerine çiçekler yapılarak uygulanmış yeni bir dağ anlatımı hazırladık. Zürafalarla yapılmış bademli dağ çok hoş bir örnek. Daha çok havlu kenarlarına ve namaz örtülerine çok yakışacak. İğne oyası badem dağ yapılışını Türkçe videolu olarak adım adım öğreneceğiz.

İğne Oyası Badem Dağ Yapılışı

Çok hoş görünüyor değil mi. Yapılmaya değer. O halde hemen videoya geçip iğne oyası badem dağ yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler