Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı

İğne oyası dağ çeşitlerinden güzel bir modelin yapılışını hazırladık. İğne oyası sinek kanadı modelinden bir dağ diyebiliriz. Çiçek gibi bir dağ. Çiçek açmış bir dağ. Yapılışı baştan sona ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Aklınıza takılan herhangi bir yer olursa sorabilirsiniz. Videodaki renkler de çok güzel . Bu renk düzeninde sizde yazmalarınız için havlularınız için yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri video anlatımlarına devam ediyoruz. Böyle güzel bir oyayı bizlerle buluşturduğu için marifetli eller iğne oyasına çok teşekkür ediyoruz. İğne oyası modelleri yazmalara, büyük küçük havlulara, kenar oyalarına, fularlara ve daha birçok yere uygulanıyor. Ve bozulmadan yıllarca duruyor. Yapıldığı kumaş bozuluyor ama iğne oyası bozulmuyor. Evladiyelik olarak yıllarda koruyor kendini. Firkete iğne oyası yapımı hiç bozulmayacak modellerden. Boncuklu modellerden iğne oyası kiraz modeli yapılışı videolu anlatım bozulmayan hem havlular için, hem yazmalar için kullanılan bir oya. Ve en az onlar kadar güzel iğne oyası çiçekli dağ yapılışı.

İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı

İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı 1

İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı 2

İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı 3

İğne Oyası Çiçekli Dağ Nasıl Yapılır?

Dağ çeşitlerinden çok güzel bir örnek. Başka kanallarda modeli görmüştüm. Ama böyle güzel anlatımlı yoktu. Hazır bulmuşken iyi bir anlatım paylaşmadan olmaz değil mi. Çiçekli dağ ismini ben koydum. Dağ gibi yüksek ve çiçekleri olduğu için. Sizler isterseniz başka isimler koyabilirsiniz iğne oyası çiçekli dağ yapılışına. Çok güzel bir model. Tüm detayları videoda. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
One thought on “İğne Oyası Çiçekli Dağ Yapılışı”
  1. Dora Tisminetzky dedi ki:

    Hermoso trabajo de bordado de aguja.No lo conocía.Ahora ya no puedo intentar hacerlo : mis dedos se acalambran para tratar de usar agujas. Tengo 92 años y me cuesta tejer crochet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler