Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şişte İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyasını yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Kürdanlar, kulak çöpleri, çatallar, çatal iğneler… Günlük hayatta kullandığımız eşyaları iğne oyalarını, tığ oyalarını yaparken de kullanıyoruz. Şimdi ise örgü modelleri ve yapılışlarında kullandığımız şişlerle iğne oyalarını yapıyoruz. Şişle iğne oyası gül modellerinden yeni bir örnek. İğne oyası yaprak modelleriyle yeni model iğne oyası örnekleri birleştiğinde ortaya çok zarif iğne oyası modellerinden bir model çıkıyor. Daha sonra ise çeyizlik iğne oyalarında yeni model güllü örneği severek kullanıyoruz.

İğne oyası anlatımlı gül yapımı Türkçe videolu. Videodan takip ederek oyamızı yazmalarımıza uyarlayabiliriz. İğne oyası örneklerinden farklı gül modellerini yazmalarınıza yapmak isterseniz iğne oyası minyatür gül yapımına göz atabilirsiniz. Çeyizlik iğne oyası yazma yapılışı için yine harika bir çiçekli örnek seçtik. Eğer hazırsanız şişte iğne oyası nasıl yapılır öğrenmeye geçelim.

Şişte İğne Oyası Gül Yapılışı

Örgülerde kullandığımız şişi bu kez iğne oyası yapmak için kullanıyoruz. Şişle iğne oyasını yaparak harika bir gül modeli ortaya çıkartıyoruz. Şişte iğne oyası nasıl yapılır adım adım videodan izleyeceğiz. Daha sonrasında yazmalarımıza, fularlarımıza veya takı yapımında kullanacağız. Mesela gözlük ipi yapabiliriz. Gözlük ipinin üzerine güllü iğne oyasını yapabiliriz. Çok şık olur. Aralara boncuk da ekleyebiliriz. Yakışır.

Şişte İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çok zarif değil mi. Hadi birlikte izleyelim ve yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler