Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kar Tanesi Modeli

İğne oyasından detaylı anlatımıyla harika bir örnek yapılışı daha. İğne oyası kar tanesi modeli. Çok şık, çok zarif. Hemen yapmak isteyeceğiniz örneklerden. İğne oyası modellerinin en güzel örneklerini videolu anlatımlarla hazırlamaya devam ediyoruz. Birazdan öğreneceğimiz yeni model hem yazmalarda hem de havlularda kullanabileceğimiz örneklerden. İğne oyası nasıl yapılır yeni başlayanlar için zor diyebiliriz. Biraz daha kolay modellerle çalışıp daha sonra iğne oyası kar tanesi modeli üzerine çalışabilir yazma veya havlularda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanarak iğne oyası namaz örtüsü modellerine de uyarlanabilir. İğne oyası yapılışı videosunda modeli öğrendikten sonra eklemeler veya çıkarmalar yaparak yeni modellerde kullanabiliriz. Yeni modeller oluşturabiliriz. Yapılan iğne oyaları kendi kullanmamız için çeyizlik iğne oyası modelleri olarak satış olarak düşünülebilir.

İğne Oyası Kar Tanesi Nasıl Yapılır?

Kar taneleri yer yüzüne inerken hiç birbirlerine değmeden iniyorlar. Çapsalar, değseler, birleşseler halimiz ne olur. Yine her bir kar tanesi farklı desende oluyor. İnlediğimiz, hayran kaldığımız kar tanelerini hobi çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Örgülerde, iğne oyalarında, duvar süslerinde kullanıyoruz. Bugün iğne oyasına yansımış halini göreceğiz. Muhteşem olmuş. Yazma rengiyle, model uyumuyla harika.

İğne Oyası Kar Tanesi Modeli

Dediğim kadar varmış değil mi. Harika görünüyor. Özellikle çeyizler için tercih edilecek örneklerden. Eğer hazırsanız hemen modelin yapılışına geçelim. Altta bulunan videoda tüm detaylarıyla iğne oyası kar tanesi modeli anlatımı var. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler