Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tülbent İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek. Yazma kenarlarına, havlu kenarlarına yapabilirsiniz. Tülbent iğne oyası çok beğeneceğiniz örneklerden. Yapraklı, çiçekli çok güzel bir örnek. Severek yapacağınız modellerden. Tülbent iğne oyası iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası havlu kenarlarında da kullanılabilir. İğne oyası yazma modellerinde videolu anlatımlarla harika modeller var. Önceki yazılar arasından da birçok modelin yapılışına ulaşabilirsiniz. Sade yazma modelleri iğne oyası yapılışı olarak da kullanabilirsiniz. İğne oyaları yazma kenarlarında, havlu kenarlarında çok kullanılıyor. Özellikle çeyizler için. Evlenecek kızlarımız, oğullarımız için en güzel oyaları bulup yapıyoruz. İğne oyası modelleri yazma kenarı için çok yapılan örneklerden. Sizde beğendiğiniz, sevdiğiniz oyaları, sevdiğiniz renklerle, beğendiğiniz yazmalara yapabilirsiniz. Satış yapıyorsanız en güzel en zarif oyalarla daha çok satış yapabilirsiniz. Aile bütçenize katkıda bulunduracak çok güzel oya modeli var. Videoları izleyerek yapabilirsiniz. Tülbent iğne oyası detaylarına geçelim.

Tülbent İğne Oyası Yapılışı

İğne oyalarından çok zarif bir örnek tarifi daha. Tülbent iğne oyası. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlarla birlikte namaz örtülerinde ve havlularda kullanabilirsiniz. Çeşitli dağlarla birlikte kullanılabilir. Çok güzel pırpırlarla yapılmış bir örnek.

Tülbent İğne Oyası 1

Çiçekler yukarıdaki gibi görünüyor. Çok güzel değil mi. Pembeler, sarılar, kırmızılar ile çiçekleri yapabilirsiniz.

Tülbent İğne Oyası

Oyada kullanılan yaprağı farklı çiçeklerle birlikte kullanabilirsiniz. Çiçeği de farklı yapraklarla. Şimdi tülbent iğne oyası yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler