Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mor Menekşe İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek daha. İğne oyası menekşe modellerinden 3 yapraklısını hazırlıyoruz. Mor menekşe iğne oyası yazmalarda, namaz örtülerinde harika duracak. Menekşeler rengiyle çok güzeller. Mor, sarı bir arada. Uyumları çok güzel. Bu güzel uyumu iğne oyalarına yansıttığımız gibi örgü modellerine de yansıtıyoruz. Menekşe motifleriyle süslemeler yapıyoruz. Lif modelleri örüyoruz. İğne oyalarında yazmalarda, havlularda, namaz örtülerinde kullanıyoruz. Menekşe iğne oyası yazma modelleri satış yapanlar için çok sipariş aldıran örneklerden. İğne oyası yarım menekşe yapılışı beğeneceğiniz diğer modeller arasında yazmalarınızda çok şık duracak. Bir diğer önereceğimiz modelse iğne oyası menekşe yapımı anlatımlı model. Motif olduğu için birçok yerde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlı modellerle birlikte arasına motifi yerleştirebilirsiniz.

Mor Menekşe İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mor menekşe renkleriyle yapılmış çiçekli iğne oyalarından bir kesit. Farklı renklerle çalışılarak çeşitli çiçekler oluşturulabilir. Mesela kırmızı siyah renklerde çalışılabilir. Beyaz sarı renklerde çalışılabilir. Muhteşem olacaktır. Gelincik gibi papatya gibi. Tek renk yazmalarda kullanacağımız gibi desenli yazmalarda da tercih edebiliriz. Hatta namaz örtülerinde havlularda kullanabiliriz.

Mor Menekşe İğne Oyası 1

Oya siyah yazmaya, beyaz yazmaya, mor yazmaya uygulanabilir. Pembe tonları seçilebilir. Eğer mor renklerde oyalar yapacaksak. Farklı renklerde çiçekler çalışacaksak her rengi kullanabiliriz.

Mor Menekşe İğne Oyası

Mor Menekşe İğne Oyası 2

Mor menekşe iğne oyası yukarıdaki gibi muhteşem duruyor. Şimdi hep birlikte yapılışını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler