Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni İğne Oyası Yapılışı

Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışı hazırladık. Çeyiz kıskandıracak güzellikte. Eğer satış yapıyorsanız size çok sipariş aldıracak bir model. En yeni iğne oyası yapılışı yazmalarda muhteşem duracak. İğne oyası yapılışı ve örneği tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanılabilir. Hatta havlularda veya namaz örtülerinde de kullanılabilir. Neden derseniz büyük modellerden. İğne oyası dağ çeşitleriyle tercih edilerek havlu, namaz örtülerinde de tercih edilebilir. İğne oyası yapımı anlatımlı videolu. Videodan takip ederek modelimizi kavrayabilir istediğimiz yerde kullanabiliriz. Ağır modelleri yazmalarda kullanmayı seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Ağır lakin çok zarif duruyor. Mesela modelin tepe noktasına veya modelin orta kısmındaki pırpırların üzerinde boncuklar kullanabiliriz. O şekilde de çok güzel duracaktır. Yaptığımız çok renkli oyalarda krem rengini kullanmayı deneyebiliriz. Tercih edeceğimiz renkler arasında krem rengi olmalı. Oyayı daha gösterişli yapacaktır. 3 – 4 renkten de fazla seçmeyelim. Çok göz yoracaktır. Az renk çok gösterişli oyalar demek.

En Güzel İğne Oyası Yapılışı

En Yeni İğne Oyası Yapılışı

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Ortasında baklava dilimi iğne oyası kenarlarında çiçeğin yaprakları. Mum alevi gibi çiçek gibi duran birçok şekilde isimlendirebileceğimiz bir örnek. Şahane duruyor değil mi. İnsanın hemen yapası geliyor. İlk olarak örnek bezine tabi. Daha sonra yazmaya, havluya veya namaz örtüsüne. İlk oyalarımız her zaman çalıştığımız örnek bezine. İlk motifler çoğunlukla kötü olabiliyor.

Şimdi hazırsanız modelin yapılış videosuna geçelim. En yeni iğne oyası yapılışı için buyurun her zaman sizler için hazır. Tek yapmanız gereken videoya tık. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler