Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışı

İğne oyası modellerinden fiyonklu çok hoş bir model yapılışı hazırladık. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışı severek yapacağınız örneklerden olacak. İğne oyası yazmalarda veya iğne oyası mutfak havlularında kullanabileceğiniz örneklerden. Hatta iğne oyası dağlı modeller olarak da tasarlayabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte kullanılabilir. Yeni iğne oyası modelleri fiyonklu örneklerden oluşuyor. İğne oyalarında çeşitli şekillerde yapılmış fiyonkları çok kullanıyoruz. Mesela çatalla yapılmış iğne oyası fiyonk yapımı çok zarif modellerden. Renk renk iplerle fiyonklar yapabilirsiniz. İğne oyası incili fiyonk yapılışı ağır örneklerden. Motifi dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bir diğer modele boncuklarla yaptığımız fiyonklu modeldi. Tarifineyse iğne oyası boncuklu fiyonk modeli yapımından ulaşabilirsiniz. Az önce saydığımız ve daha sayamadığımız birçok model anlatımına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz hemen yapmak isteyeceğiniz yeni iğne oyası modelleri ve yapılışı anlatımına geçelim.

Yeni İğne Oyası Fiyonk Yapılışı

İğne oyası örneklerinden şahane bir model yapılışıyla devam ediyoruz. Tek renk veya desenli yazmalarda uygulayabiliriz. Model çok zarif duruyor. Zürafalarla fiyonkları yapıyoruz. Hatta fiyonklar kelebekleri andırıyor. Bu yüzden tepe kısımlarına boncuk da ekleyebiliriz.

Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışı

Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Fiyonkların tepe kısmında bulunan pırpırlara boncuk eklemesi yapabiliriz. Bu modele çok yakışır diye düşünüyorum. Eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdi yeni modelimizin yapışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
One thought on “Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışı”
  1. Yrsia ygualguana dedi ki:

    Que hermoso trabajo, felicitaciones vaya hay que tener mucha paciencia.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler