Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Fiyonk Yapımı

İğne oyası yazma ve iğne oyası mutfak havlularında çok şık duran bir model. Her bir fiyongu farklı renklerde yapabilirsiniz. Ortası krem kenardakiler aynı renk olarak yapabilirsiniz. Fiyonk sayısını ikiye düşürebilirsiniz. Tek olarak da yapabilirsiniz. Çok hoş ve kullanışlı bir model. İğne oyası dağ çeşitleri arasına fiyonkları yerleştirebilirsiniz. Yazmanızın veya havlunuzun içinde bulunan renklerle fiyonkları yapabilirsiniz. Birde güzel ütülediğinizde oyanız çok çok daha güzel olacaktır. İğne oyasını ütü gösteriyor. Tabi geçişler, düğümler de önemli. Zürafalar ne kadar düzgünse oyalarınız da o kadar güzel olacaktır. İğne oyalarını yaparken çeşitli aparatlar kullanıyoruz. Kulak çöpü, pipet, firkete gibi. Firkete iğne oyası yapımı da yazmalarda çok hoş duruyor. Pipetle mesela limon iğne oyası modelleri yapılıyor. Sizde böyle değişik aparatlar kullanarak değişik yeni oyalar tasarlayabilirsiniz. Daha fazla hobi dünyasına ait anlatımı için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

İğne Oyası Fiyonk Örnekleri

Çatal iğne, çatal gibi eşlalarımızı firkete olarak kullanıp çok güzel oyalar yapabiliriz. İğne oyası fiyonk yapımı için her iki eşyayı da kullanabilirsiniz. Çatal iğnelerin başını keserek firketeye dönüştürebilirsiniz.

İğne Oyası Fiyonk Yapımı 1

Oyamız çok güzel ve birçok şekilde kullanabilirsiniz. Yanına iğne oyasının farklı bir modelini ekleyerek zenginleştirebilirsiniz. İğne oyası kuyumcu kafesi yerine dağlardan ekleme yapabilirsiniz. Eğer bu güzel oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen videoyu izlemeye başlayabilirsiniz. Bol hobili huzurlu günler.

 

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Fiyonk Yapımı”
  1. liliana mabel dedi ki:

    felicitaciones por la belleza de los trabajos que realizan en esta página!!!

    1. Melek dedi ki:

      grasias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler