Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Limon İğne Oyası Modelleri

Limon çekirdeği oyası modellerinden çok güzel bir örnek. Limon iğne oyası modelleri. Pipetle yapılan şık bir örnek. İğne oyalarını yaparken çeşitli eşyalar kullanıyoruz. Çatal iğne gibi. Mesela çatal iğnenin kafa kısmını kesip kendimize firkete yapıyoruz. Ve çok şık iğne oyası fiyonk modelleri yapıyoruz. Çatal kullanıp püsküllü iğne oyası yapılışı yapıyoruz. Kalemler, kulak çöpleri, iğne oyası kürdanla çiçek yapımı gibi birçok eşya kullanarak şahane oyalar yapıyoruz. Birazdan yapılışını sizlerle paylaşacağımız iğne oyası modelleri gibi. Pipetle iğne oyası yapılışı yapıyoruz. Ve ortaya limon çekirdeğini andıran görüntü çıkıyor. Tek tek , top top duran oyaları seviyorsanız sizlere göre bir örnek. Tüm detayları videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Pipet Oyası Nasıl Yapılır?

Limon iğne oyası modelleri kolay ve çok güzel bir örnek. Çeşitlendirerek birçok oya yanında kullanabilirsiniz. Sizlere daha önce birçok kez iğne oyası kursuna başladığımı söylemiştim. 2 tane yazma bitirdik. Şimdi iğne oyası namaz örtüsü yapıyorum. Sizlerle yapılışını paylaştığım bir modeli kullandım. İğne oyası tekniklerini öğrendiğim için her modeli çıkartabiliyorum. İlk yaptığımda çirkin oluyor. Üzerine biraz çalışınca düzeliyor. Kolay modellerle başladım.

Limon İğne Oyası Modelleri

Limon iğne oyası modellerini yaparken pipet kullandığımızı söylemiştik. İğne oyası tekniklerinden de fıstık yaparak yapıyoruz yaprakları. Bazı yerlerde iğne oyası pırpır yapımı olarak da geçiyor. Pırpırları birçok yerde kullanıyoruz. Sıra geldi limon iğne oyası modelleri yapılışı videosuna. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler