Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Çiçek Yapımı

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek. İğne oyası tespih modellerinde kullanacağınız çok ağır iğne oyası modellerinden. Şahane. İğne oyası papatya yapımıel yapımı broş modelleri olarak da kullanabilirsiniz. İğne oyası takı ve süslemelerde kullanabilirsiniz. Küçük çalışarak küpe yapımında, kolye ucu yapımında kullanabilirsiniz. Havlu üzerine işleme olarak yapabilirsiniz. Model çok güzel. İğne oyası namaz örtüleri, iğne oyası havlu kenarlarında da kullanılabilir. Muhteşem bir model. Birazdan yapılışını videolu olarak izleyeceğiz. Sizde çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası gül yapılışı da harika çalışmalardan. Ağır modellerden. Çeyizlik için satış için yeni modeller arıyorsanız bu model tam sizlere göre. İğne oyası papatya çiçek yapımı için hazırlayın ipleri başlıyoruz anlatıma.

İğne Oyası Papatya Nasıl Yapılır?

Papatyalı, ortasında göbeği ile muhteşem bir model. Sanki canlı gibi. Orta göbek kısmı çok gerçekçi olmuş. Sizde diğer iğne oyası çiçek yapımında göbek kısmını kullanabilirsiniz. Model çok hoşunuza gidecek ve hemen yapmaya başlayacaksınız. Zor bir örnek. İlk defa iğne oyası yapacaklar bu modelde zorlanabilirler. İğne oyası papatya çiçek yapımını 2 ayrı videoda izleyeceğiz. Önce göbeğin yapımını sonra papatya kısmının yapımını. Daha sonra çiçek modelini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Papatya Çiçek Yapımı

İğne Oyası Papatya Çiçek Yapımı 1

Sıra geldi papatyaları yapmaya. Bu güzel papatya ile şahane modeller tasarlanabilir. Benim gözümde küçük yapılmış örneği ile şahane 2 küpe ve yüzük, modeldeki sayılar ile şahane bir kolye. Yada yine küçük modeli ile güzel bir yazma oyası.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler