Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Havlu Kenarı Çiçek Bahçesi

Yine sizlere hem yemeni kenarlarına hemde havlu kenarlarına yakışacak çok güzel bir model. İğne oyası çiçek bahçesi modeli yapılışı videolu anlatım ile karşınızda. Baharın cıvıl cıvıl renklerinden yaparak iç açıcı iğne oyası yemeni kenar modelleri yapabilirsiniz. İğne oyası zürafa tekniğini bildikten sonra elinizden hiçbir model kaçamaz. Her modeli biraz uğraşıp deneyerek yapabilirsiniz. Başka belki kötü olabilir geçişler , düğümler eşit olmayabilir. Düzgün olmayabilir. Ama yaptıkça daha da düzelecektir.

Mesela bir arkadaşım nette hazırlamış olduğumuz iğne oyası videolarını izleyerek öğrendi. Çok güzel işler yapıyor şuan. İğne oyası tespih modelleri yapıp satıyor. Hepsi çok güzeller. İyice ilerletti ve çok düzgün yapıyor.

Sizlerin daha kolay öğrenebilmesi için biraz daha basit modellerden başladık anlatmaya. İleride daha zor modelleri yayınlayacağız. Yavaş yavaş birlikte ilerleteceğiz iğne oyası modellerini. Misafir olarak kullanacağınız havlulara bu güzel örnekten çıtır çıtır yapabilirsiniz. Daha önce sizlere anlattığımız iğne oyası havlu kenarı modeli yapılışının da yapabilirsiniz. Çok zarif. Çeyizlerin vazgeçilmez unsuru iğne oyaları.

Hadi birlikte izleyelim.

İğne oyası havlu kenarı çiçek bahçesi yapılışı video

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Videolu, İğne Oyası Havlu Kenarı Çiçek Bahçesi”
  1. María del Rosario Pardo Orellana dedi ki:

    Son tan lindos, que voy a intentar hacerlo, gracias, thanks, merci, CONGRANS

    1. Melek dedi ki:

      gracias

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler