Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modelleri ve Havlu Kenarı Modelleri

Birbirinden güzel modeller hazırladık sizler için. Netten derlediğimiz iğne oyası havlu kenarı modelleri ve iğne oyası yazma modelleri mevcut galeride. Bu modellerin hiç biri bize ait değil. Netten sizler için derlediğimiz modeller. İğne oyası yazma örnekleri ve iğne oyası havlu kenarı örnekleri ile ilginen arkadaşlarımıza model olması için paylaşıyoruz. Resme bakarak model çıkartan birçok arkadaşımız var aramızda. Onlar için hazırlıyoruz birbirinden güzel , özenle hazırlanmış iğne oyası modellerini. Ve iğne oyası satışımız yoktur.

Sizlerle paylaşıtığımız bu güzel modelleri yapan arkadaşların ellerine sağlık. Hepsi o kadar güzel ki sizlerde bayılacaksınız. Yazmalarına , havlularına model arayanlar bayılacaklar.

En Güzel İğne Oyaları Modelleri

Sizlere yaptığınız iğne oyası modellerinde örnek olacak modellerin paylaşımında bulunduk. Yaparken renk seçimlerinde sizlere fikir verecektir. Genelde yazmanın veya havlunun içinde bulunan renklerden yapılır. İğne oyası modelleri öğrenmek isteyenler için iğne oyası modellerimizi biz sizlere videolu olarak vermeye çalışıyoruz. Kursa gitmeye imkanı , zamanı olmayanlar için. Videoları takip ederek sizde kendi modellerinizi yapabilirsiniz. Hatta ilerletip satış yapabilirsiniz. Sitemizi satış yapabilmeniz için sizin hizmetinize sunduk.

Şimdi 110 tane birbirinden güzel özenle yapılmış iğne oyası modellerini görelim. Sizlerde yaptığınız modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Satış yapabilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Yazma Modelleri ve Havlu Kenarı Modelleri”
  1. Katherin dedi ki:

    I would like to find or buy a crochet pattern of a dress and a few more also bag patterns and i dont know how could you please send me details on how to do it thank very much.

    1. Ayşe dedi ki:

      which one do you want?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler