Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk İğne Oyası Örneği

Tek renk yazmalarımızda çok güzel duracak bir model yapılışı hazırladık. Tabi sadece tek renk yazmalarda değil desenli yazmalarda da uygulayabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. İğne oyası pırpır yapımıyla tamamlanmış oya çok zarif duruyor. En alt kısımda iğne oyası çim yapımı, üst kısımlarda ise pırpırlardan bir çiçek, yaprak modeli. Şahane. İğne oyası modellerinde tek renk yazmalara, desenli yazmalara uygulayacağımız birçok örnekten bahsettik. Her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde pullu iğne oyası yapılışı paylaşmıştık. Tek renk veya desenli yazmalarda kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Mesela iğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı çok beğeneceğiniz zarif örneklerden. Mutlaka günlük olarak veya çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası yapımını mutfak havlularında, bebek mendil kenarlarında da uygulayabilirsiniz. Diktiğiniz bir kıyafeti süslemek için kullanabilirsiniz. Tek renk iğne oyası örneği birçok yerde kullanılabilir. Hadi anlatıma geçelim.

Tek Renk İğne Oyası Modeli

Tek renk yazma iki renkli kenar oyası. Yine oyayı da tek renk olarak yapabiliriz. Sıralı iğne oyası modellerini seviyorsanız işte sizlere harika bir örnek daha. 2. sırayı tamamladıktan sonra üst kısımda farklı desen uygulamaları da yapabiliriz. 2. sıradaki örneği birkaç sıra daha yapabiliriz. Üzerine yine pırpırları yaparak tamamlayabiliriz.

Tek Renk İğne Oyası Örneği 1

Tek Renk İğne Oyası Örneği

Evet model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Tek renk iğne oyası örneğini yapmak istiyorsanız videosu aşağıda yer alıyor. İzliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler