Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinde yazma kenarlarına uygulayacağımız şahane bir örnek hazırladık. Anlatımlı iğne oyası modelleri mavi renk yazmaya uyarlanmış. Mavi yazmaya iğne oyası örnekleri arıyorsanız bu modeli hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Siyah yazmaya, kırmızı yazmaya, mor – yeşil, turuncu, kahverengi gibi her renk yazmaya yapabilirsiniz. Tek renk yazmalara uygulayabileceğimiz gibi desenli yazmalara da uygulayabiliriz. Desenli yazmaya iğne oyaları yaparken renk seçimi daha kolay oluyor. İçindeki renklerden hemen ayarlıyoruz. Tek renklere ise zıt renkler, aynı tonlarda renkler seçebiliriz. İğne oyası örnekleriyle devam edecek olursak güzel bir önerim olacak. İğne oyası yazma örneği tarifi. Çok zarif duruyor. Kolay ve gösterişli modellerden. Çiçekli yazmaya iğne oyası ise bildiğimiz modellerden. Yazmalara, küçük havlulara uygulayacağımız modellerden. Şimdi ise hepimizin çok beğeneceği yeni model iğne oyası yapımına geçelim.

Sade Renk Yazmaya İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yaprak yapımı mavi bir çiçekle tamamlanıyor. Ağır iğne oyası yazma modellerinden. Aynı yaprağı kullanarak üzerine farklı iğne oyası örneklerini yapabilirsiniz. Çiçekli modelleri, püsküllü modelleri, pipetle yapılan oyaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri

Anlatımlı İğne Oyası Modelleri 1

Çok güzel duruyor değil mi. Yaprağı ayrı yerde çiçeği ayrı yerde farklı örneklerle birleştirebiliriz. Uç kısımda yapılan yapraklar fular, tespih, takı yapımında da kullanabiliriz. Motiflerin arasına farklı ara örnekler kullanabiliriz. Şimdi modelimizin detaylı bir şekilde anlatımlı iğne oyası modelleri tarifine geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler