Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Yazmaya İğne Oyası

İğne oyası modellerinden yine güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Çiçekli yazmalara uygulanacak en güzel oyalardan. Videoda krem rengi çiçekli yazmaya uyarlanmış halini göreceğiz. Model çok güzel. İğne oyası havlu modellerine, mutfak havlu modellerine de uyarlanabilir. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışını yaparken dağ yapılışını öğreneceğiz, sonra dağın yayına çok güzel bir çiçek konduracağız. İğne oyası yazma örneği yapılışı sevdiğimiz örneklerden, bizlere çok sipariş aldıracak modellerden. Düz, çiçekli, geometrik desenli yazmalara yapılacak modellerden. İğne oyası yazma modelleri yapılışında daha çok modelimiz var. Şimdi çok beğeneceğimiz yeni model iğne oyalarından sarı çiçekli krem yazmaya uyarlanmış örneğin yapılışını izleyelim. Daha sonrasında istediğimiz kumaşların kenarına uyarlayalım. Havlu, yazma fark etmez.

Çiçekli Yazmalara İğne Oyası Yapılışı

Krem çiçekli iğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek. Sadece krem değil birçok renge iplik değişiklikleri yaparak işleyebiliriz. Çiçekli yazmaya iğne oyası dağlı modellerden. Dağı yapıp kenarına çiçek yaptığımız farklı örneklerde var. İsmini yanlış bilmiyorsam iğne oyası dağ çeşitlerinden maydanoz dağ yapımından oluşuyor. Pırpır dağ yapımından oluşuyor.

Çiçekli Yazmaya İğne Oyası

Çiçekli Yazmaya İğne Oyası 1

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan videoyu izlemek. Yazmalarımızı, iplerimizi hazırladıktan sonra videoyu izleyerek oyamızı yapabiliriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler