Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üç Boyutlu İğne Oyası Yapımı

Videolu anlatımla 3 boyutlu iğne oyası yapımı hazırladık. Harika bir model. Bu modeli iğne oyası takı modellerinde, iğne oyası fular modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası tespih süslemelerinde çiçekleri kullanabilirsiniz. Üç boyutlu iğne oyası yapımına geçmeden önce önceki modellerden bahsetmek istiyorum. Kelebekli havlu kenarlarına çok yakışacak bir örnek var. İğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yapılan kelebekli modeli ister dağı ister kelebeği farklı çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz. İğne oyası zil çiçeği yapılışı da muhteşem bir model. Havlu ve yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Havlu iğne oyası modellerinde kullandığımız örnekte şahane çiçekli bir model. Birazdan paylaşacağımız üç boyutlu iğne oyası yapımını da çok seveceksiniz.

Üç Boyutlu İğne Oyası

İğne oyası örneklerinden 5 yaprakla yapılmış çok güzel bir çiçek. Çiçekte kullandığımız yaprakları daha önce farklı örnekleri yaparkende kullandık. Tek başına 2li veya 3lü olarak. Bugünde 5 li olarak yaptık ve güzel bir çiçek oluşturduk. Ortasında tohumları olan zarif su örneği ile birleştirilmiş üç boyutlu iğne oyası yapımı. Modelin yapılışında suni ipekler kullanabilirsiniz. Veya her zaman kullandığınız oya iplerini kullanabilirsiniz. Modeli yazmaya yapmadan önce ilk olarak örnek bezinde çalışabilirsiniz. Daha sonra yazmalara geçerek yapabilirsiniz. Modeli ilk yaptığımızda kötü olabilir. O yüzden yazma kenarında sökmek için, kesmek için uğraşmayalım.

Üç Boyutlu İğne Oyası Yapımı

Modelimizin bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdi üç boyutlu iğne oyası yapımının detaylı anlatımına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler