Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Havlu İğne Oyası Modelleri

Havlu iğne oyası modellerinden 3 boyutlu çok güzel bir örnek. Bayılacaksınız. Ben çok beğendim. Sadece havlu kenarı modelleri olarak değil iğne oyası yazma olarak da yapabileceğiniz bir model. Nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modellerini çeyizlik olarak yapabilirsiniz. İğne oyası motif örnekleri de havlu kenarı örneklerinde çok güzel duruyor. İğne oya tarifi ile beğendiğiniz motifleri birbirine harmanlayarak değişik örneklerde kullanabilirsiniz. Yaprakların yapına değişik çiçekler ekleyebilirsiniz. Dağların arasına çiçekler ekleyebilirsiniz. Havlu iğne oyası modellerinde beğendiğiniz örnekleri yazmalara uyarlayabilirsiniz. Namaz başörtü modellerine uyarlayabilirsiniz.

Havlu Örnekleri İğne Oyası

Havlu iğne oyası modellerinde çiçekli olarak yaptığımız çok güzel bir örnek. Ağır iğne oyası modellerine uygun harika bir örnek. Çeyizler için ideal. Aynı çiçeği iğne oyası tespih modellerinde de kullanabilirsiniz. Yanına boncuklarla ve çeşitli aksesuarla süsleyebilirsiniz. 3 – 4 çiçeği yan yana yapıp yanına boncuklarla, pullarla süslemeler yapabilirsiniz. Çiçeği iğne oyası dağ çeşitleri arasına da çiçeği ekleyebilirsiniz. Yapraklı veya yapraksız olarak.

Havlu İğne Oyası Modelleri 1

Havlu İğne Oyası Modelleri

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Ağır, zarif ve çok şık. Havlu, yazma, namaz örtüsü ve çeşitli kumaşlar üzerine kenar oyası olarak yapabileceğiniz harika bir örnek. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler