Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oya Tarifi

İğne oya tarifinden şahane bir model. İğne oyası modellerinden videolu anlatımlı bir tarif. İğne oya tarifini havlu kenarı modellerine, iğne oyası yazma modellerine uygulayabilirsiniz. Yazma oyaları modellerinde çiçekli modelleri kullanmayı seviyorsanız çok zarif bir örnek. Ağır bir model. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapılacak güzel bir örnek. İğne oyası örneklerinden çiçekli iğne oyaları örnekleri yazmalara çok yakışıyor. İçinde bulunan çiçek renklerinde yazmanın kenarına çiçekleri yapabilirsiniz. Bu zarif örnek de çok güzel olacaktır yazmalarınıza eminim. Tek renk olarak iğne oyası namaz örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Motiflerde zürafa sayılarını artırarak daha büyük yapabilirsiniz. Namaz örtülerinde büyük motifler ve havlu kenarında büyük motiflerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası çiçek modelleri yazma örneklerini farklı kumaşlar üzerinde kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası modellerinden hem çiçeğin nasıl yapıldığını hemde yazma, havlu veya farklı kumaş üzerine kenar oyası olarak yaptığınızda nasıl ekleyeceğinizi göreceğiniz 2 video halinde model hazırlandı. Bu modeli bizlerle buluşturan marifetli ellere çok teşekkür ederiz. Modelin tarifi bizden dilediğiniz yerde kullanmak sizden.

İğne Oya Tarifi

Çok güzel, çok şık, çok zarif görünüyor öyle değil mi. Rengi ile de çok dikkat çekici. Bu güzel oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız iğne oyası tarifini videodan takip edebilirsiniz. Hemen altta da yazmaya, havluya nasıl eklendiğiniz bulabilirsiniz. Direk olarak yazmaların veya havluların üzerine de yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler