Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karanfil Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyalarında karanfil oyası yapılışı hazırladık. 3 boyutlu iğne oyalarından. Yazmalarınıza çok yakışacak. Modeli görür görmez yapmak isteyeceksiniz. Bu yüzden karanfil oyası nasıl yapılır detaylarıyla videolu olarak hazırladık. Daha önce de farklı tekniklerle yapılmış karanfil oyalarına değinmiştik. Biraz onlardan bahsedelim. Daha sonra yeni modelin yapılışına geçeriz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız karanfil iğne oyalarından bahsedeceğiz. Yazmalarınıza kolay karanfil oyasını yapmak isterseniz iğne oyası kolay karanfil yapımına göz atabilirsiniz. İğne oyası karanfil çiçeği yapılışı yine çok zarif ağır iğne oyalarından. 3d iğne oyası karanfil yapımı beğeneceğiniz yazma dışında farklı yerlerde de kullanacağınız oyalardan. Mesela takı yapımında, kolye yapımında, fular yapımında kullanabilirsiniz. Son olarak bahsedeceğimiz model yine 3 boyutlu. İğne oyası tespih yapımında kullanmıştık. Detaylara ise iğne oyası karanfil çiçeği nasıl yapılırdan ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi yeni karanfil oyasının anlatımını öğrenelim.

İğne Oyası Karanfil Yapılışı

Tamamlandığında çok hoş duran bir örnek daha. 3 boyutlu çiçekli iğne oyalarından. Yazma kenarlarına, krep kumaşlara, şifon kumaşlara yapabilirsiniz. İğne oyası dağlarla birlikte havlu kenarlarında veya namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Pembe, kırmızı, sarı, beyaz karanfillerle yazmalarınızı süsleyebilirsiniz.

Karanfil Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyasını tamamladığımızda yukarıdaki gibi muhteşem duracak. Eğer modeli yapmak istiyorsanız hemen videoya geçelim. Karanfil oyası nasıl yapılır izliyoruz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler