Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Yazma İğne Oyası

İğne oyası modellerinden tek renk yazmalara uygulayacağımız harika bir örnek hazırladık. Çok zarif ve gösterişli. İğne oyası zürafalar, iğne oyası pırpırlarla yapılan keyifli bir model. Videoda krem rengi yazmaya uygulanmış halini göreceğiz. Sizde tek renk yazma iğne oyası modelini farklı yazmalarda kullanabilirsiniz. Desenli yazmalarda da kullanacağınız bir model. Hatta iğne oyası havlu modellerinde de kullanılabilir. İğne oyası yazma modellerinde kullandığımız örnekleri mutfak havlularında da kullanabiliriz. Tek renk yazmalara oya modelleri son zamanlarda çok yapılan oyalardan. Kolay iğne oyası modeli yapılışı örneği küçük havlulara da yazmalara da çok yakışacak. İğne oyası örnek anlatımlı model için videoyu izlemeye geçelim.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

Yazma kenarlarında çok şık duracak bir örnek daha. Küçük dağlar, kayalar aralarında pırpırlar ile yaptığımız kır çiçeklerini andıran oya yapıyoruz. Yazmamızın kenarına önce kıvırarak zürafalar yapıyoruz. Sonra yeşil iple devam ederek kayaları, pırpırları yapıyoruz. Son olarak seçtiğimiz renkli iplerle yine pırpırları yaparak çiçekleri oluşturuyoruz.

Tek Renk Yazma İğne Oyası

Tek Renk Yazma İğne Oyası 1

Tek renk yazma iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Yazma veya havlularda kullanacağımız çok zarif bir örnek. Eğer modeli beğendiyseniz ve nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen altta videosunu bulabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler