Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örnek Anlatımlı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örneğin anlatımını hazırladık. Desenli ve tek renk yazmalarda muhteşem duracak çiçekli örneklerden. Sade renk iğne oyası modellerinde her renkle kullanabilirsiniz. Yada desenli yazmalarınızda içinde bulunan çiçeklerle renkleri belirleyip hemen oyayı yapabilirsiniz. İğne oyalarını genelde çeyizler için yapıyoruz. Ve görülmemiş, zarif, ağır, gösterişli modelleri seçiyoruz. Gelinlerimiz için kızlarımız için en güzel oya modellerini yapıyoruz. Az sonra paylaşacağımız model iğne oyası yazma modelleri yapılışında şahane duracak modellerden. Tabi mutfak havlularında veya büyük havlularda da kullanabilirsiniz. Büyük havlularda iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte yapabilirsiniz. İğne oyası yazma örneği yapılışı için uygun yerlere boncuklar, incilerde yerleştirebilirsiniz. Çok fazla boncuk eklendiğinde ağırlık yapıyor ve kullanışlı olmuyor. Yazmalarınız için çatalla yapılan oya modellerini kullanabilirsiniz. Kulak çöpüyle, pipetle yapılmış birçok örnek de var. Hepsine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Önceki içeriklerimizden hepsine ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni modelimiz olan iğne oyası örnek anlatımlı modele.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

İki farklı renkte çiçek yan yana duruyor. Kullanacağımız yazmalara uygun renklerle çiçeklerimizi yapabiliriz. Çiçeklerin orta kısmına inci ekleyebiliriz. Tek orta kısımda uygulanan inci yakışacaktır. İğne oyasında çiçeklerin arasında kullanılan ara modelde çok güzel. Modelle uyumlu olmuş. Tabi dilerseniz farklı su örnekleri de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Örnek Anlatımlı

İğne Oyası Örnek Anlatımlı 1

Zarif modelin nasıl durduğunu inceledikten sonra gelelim şimdi nasıl yapıldığına. Tüm detaylarıyla iğne oyası örnek anlatımlı model. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler