Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir modelin yapılışı. İğne oyası yazma modelleri yapılışı çok şık çok zarif bir örnek. İğne oyası yazma modelleri pırpırlarla yapılan bir örnek. İlk defa iğne oyası yapacaklar belki pırpırları yapmakta zorlanabilirler. Denk düşmesi zor olabilir. Ben iğne oyası öğrenirken en çok pırpırları yapmakta zorlanmıştım. Denk düşürmek zor gelmişti. Meğer pırpırları yaparken elle tutmak gerekiyormuş. Orjinal ismi fıstık. Ama daha çok pırpır olarak biliniyor. İğne oyası yazma modelleri yapılışı pırpırlarla dolu bir model. Son zamanlarda iğne oyalarında yazma olarak tek renk yazmalar tercih ediliyor. Tek renk veya desenli yazmalarda uygulanabilecek bir örnek. İğne oyası yazma kenarı çiçekli modelleri yapabilirsiniz. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modellerin anlatımına başlıyoruz.

İğne Oyası Yazma Yapılışı Anlatımlı

İğne oyası örneklerinden çok hoş bir model. İğne oyası dağlarla da kullanılabilir. Çok çeşitli dağlar yapıyoruz. Dağ örneklerimiz var. Beğendiğiniz modellerle kullanabilirsiniz. 1 çiçek 3 renkten oluşuyor. Sarı kısmı göbek kısmını, beyaz kısmı iç yaprakları, diğer renkli kısımlar ise diğer yaprakları oluşturuyor. Sizde yazmalarınıza uygun renklerle oyaları yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

Model çok güzel duruyor. Zıt renkler birbiri ile çok uyumlu oluyor. Tabi alt zeminde kullanacağımız yazma rengi de önemli. Bütün olarak değerlendiriyoruz. Yazma, seçtiğimiz ipler, seçtiğimiz iğne oyası modeli oyanın güzel durmasında etkili oluyor. Kenar kıvırırken yaptığımız zürafa da çok önemli. Zürafalar ne kadar düzgün olursa üst kısma uyguladığımız oya çok güzel olur. İlk defa iğne oyası yapıyorsak bol bol zürafa çalışabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı 1

Çok güzel duruyor değil mi. İğne oyası yazma modelleri yapılışı detaylı anlatımını izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler