Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı

İğne oyası modellerinde yazma kenarlarında kullanılacak çok hoş bir oya tarifi hazırladık. Çok zarif bir oya. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda çok şık duracak bir oya. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı videolu olarak hazırladık. Yaprağı ile çiçeği ile çok güzel bir örnek olmuş. Sizde modelin yapılışını videodan takip ederek iğne oyası modellerini yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. İğne oyası modelleri pırpırlarla yapılan çiçekli bir örnek. Benzer bir model yapılışı hazırlamıştık. Sade yazma modelleri iğne oyası yapılışı benzer bir şekilde yapılıyor. Tek renk iğne oyası modellerinden hoşlanıyorsanız bu modeli yapabilirsiniz. Çok severek yapacağınız örneklerden. Modellerimiz sadece az önce bahsettiklerimizle sınırlı değil. Tülbent iğne oyası olarak daha çok yaptığımız tarif var. Ana sayfadan hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz çiçekli iğne oyası yapılışına geçelim.

Çeyizlik İğne Oyası Yazma

Pırpırlarla yapılmış kenarında badem şeklinde yaprağı olan çok güzel bir oya. Severek yapacağınız eğer satış yapıyorsanız size çok sipariş aldıracak bir örnek. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model tek renk ve desenli yazmalarda süper duracak. Önce modelimizin duruşuna bakalım.

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı 1

Yaprakları yapıyoruz. Daha sonra yazmamıza uygun renklerle çiçekleri yapıyoruz. Ortaya harika bir model çıkıyor. Yapması keyifli harika bir model. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modelin tarifine geçiyoruz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler