Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Buğday Tanesi Modeli

İğne oyası modellerinden harika bir örnek daha. İğne oyası yazma modellerinde çok güzel duracak en şahane iğne oyası modellerinden. Yeni iğne oyası modellerinin yapılışı, detayları videoda. İğne oyası yazma ve iğne oyası namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Tek renk krem, beyaz veya diğer renklerle namaz örtüsü kenarlarında çalışabilirsiniz. Çiçekli modelleri seviyorsanız bu modeli kaçırmayın. İğne oyası yazma modellerinin en güzel örneklerini sizler için hazırlıyoruz. Ve oyaları keyifle yapıyoruz. İğne oyalarından çilekli modeller, bademli modellerde çok kullanılıyor. İğne oyası çilek modeli yapılışı çok beğeneceğiniz ve geliştirerek, farklı modellerle kullanacağınız örneklerden. Videolu zeytin dalı iğne oyası örneği yapılışı da çok güzel bir örnek. Yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Her zaman dediğim gibi daha fazla modelin yapılışına önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi iğne oyası buğday tanesi modeli yapılışına.

İğne Oyası Buğday Tanesi Modeli 2

İğne Oyası Buğday Tanesi Nasıl Yapılır?

Ben pek buğday tanesine benzetemedim ama orjinal ismi bu şekilde. Ayşe hanım yine harikalar yaratmış. Bende ismi değiştirmek istemedim. Ayşe hanımın ellerine sağlık. Ağır iğne oyası modellerinden ve çok zarif. İlk defa iğne oyası yapacaksanız belki biraz zor olabilir modeli yapmak. Yazma veya namaz örtüsüne geçmeden önce biraz örnek bezinde çalışarak modeli yapabilir daha sonra asıl yapmak istediğiniz kumaşın üzerine geçebilirsiniz. Tüm çalışmalarınızı bu şekilde yapabilirsiniz. Çünkü genelde ilk yaptığımız oyalar bozuk oluyor. İçimize sinmiyor. Elimiz alıştıktan sonra model harika ilerliyor.

İğne Oyası Buğday Tanesi Modeli

İğne Oyası Buğday Tanesi Modeli 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Ben bayıldım. Dağlar, pırpırlar… İğne oyası tekniklerinin bir arada bulunduğu güzel bir motif. Hadi iğne oyası buğday tanesi modelinin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler