Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mutfak Havlusu İğne Oyası

İğne oyası modellerinden mutfak havlu kenarlarına yapacağınız çok güzel bir model yapılışı hazırladık. Mutfak havlusu iğne oyasında bulunan örneği iğne oyası yazma örneklerinizde de kullanabilirsiniz. Çok güzel kelebekli bir oya. Mutfak havluları için çatalla püsküllü iğne oyası yapımını da yapabilirsiniz. Yonca oya modeli yapılışı tığ ile yaptığımız harika bir örnek. Bu modeli de yine mutfak havlularında kullanabilirsiniz. Çok güzel örneklerimiz var. Tamamına önceki yazılardan ulaşabilirsiniz. İğne oyalarından, tığ oyalarından, mekik oyalarından beğendiğiniz her modeli çok büyük olmayanları mutfak havlularında da kullanabilirsiniz. Çıtı pıtı, zarif örnekler ile mutfak dekorasyonunuzu renklendirecek harika modeller yapabilirsiniz havlularınıza.

Mutfak Havlu Kenarı İğne Oyası

Kelebeği andıran çok zarif bir oya. İğne oyası örneklerini yazma, büyük havlu, mutfak havlu, namaz baş örtü gibi kumaşlar üzerine kullanıyoruz. Ve kumaşlarımız bu kenar oyaları ile çok daha güzel oluyor. Mutfak havlusu iğne oyasını çeyizleriniz içinde yapabilirsiniz. Takım olarak da yapılıp kullanılabilecek bir örnek. Biraz daha büyüğünü büyük havlular için yapabilirsiniz. Yazmalar için yapabilirsiniz.

Mutfak Havlusu İğne Oyası

Oya kelebeği andırıyor değil mi. Kolay bir model değil. İlk defa iğne oyası yapacaksanız fıstıklı kısımlarda biraz zorlanabilirsiniz. Denk düşürme açısından. O yüzden önce örnek bezinde çalışıp daha sonra havlu üzerine yapabilirsiniz. Modeli her renk ile yapabilirsiniz. Aynı renk ipin açık ve koyu rengini seçerek yapıyoruz. Zıt renkler kullanarak da yapabilirsiniz. Şimdi mutfak havlusu iğne oyasının nasıl yapıldığını videolu olarak izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler