Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kelebek Kanadı Yapımı

İğne oyası modellerinden yepyeni kelebekli bir örnek. İğne oyası kelebek kanadı yapımından birçok farklı örneğin yapılışını paylaşmıştık. Şimdi yeni modelin yapılışına geçmeden önce biraz ona değinelim. Kelebek motifli iğne oyası lolipop örneğine benziyor. Keloğlan modeli de deniyor. İğne oyası keloğlan modeli kelebek kanadına uyarlanmış. Plastik çatalla iğne oyası kelebek yapımı biraz ağır bir örnek. Mutfak havlusu iğne oyası olarak paylaştğımız kelebek modeli ise iğne oyası yazmalarda da çok güzel duruyor. Hadi şimdi iğne oyası kelebek kanadı yapımında yeni modelin yapılışına geçelim. Çok beğeneceksiniz. Çok zarif iğne oyası sık iğne ile yapılmış bir model.

İğne Oyası Kelebek Nasıl Yapılır?

Yazmalarınızda kelebekler uçuşacak. Çok sevimli bir model. İğne oyası kelebek kanadı yapımı için yazmalarınıza veya havlularınıza uygun ipler seçerek yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da çok güzel duracak bir model. İğne oyası kelebeğin yapılışı baştan sona ayrıntılı bir şeklide videoda anlatılıyor. Takılmadan, rahatlıkla takip ederek yapabilirsiniz.

İğne Oyası Kelebek Kanadı Yapımı

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Bu modelde iğne oyası düğüm ( sık iğne olarak da geçiyor ), pırpırlar var. Bu tekniklerle yapılmış çok güzel bir oya. Şimdi iğne oyası kelebek kanadı yapımının detaylarını inceleyelim. Takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

İğne Oyası Kelebek Kanadı Yapımı 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler