Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pırpırlı İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Maviler, sarılar, yeşiller, kırmızılar, siyahlar, beyazlar… Her renge yakışacak zarif bir örnek. Pırpırlı iğne oyası yazma örneği yapılışı. Sade renk yazmalara da desenli yazmalara da severek yapacağınız oyalardan. Pırpırlı iğne oyası modellerinde kullandığımız pırpır tekniği iğne oyalarının temel taşlarından. Mutlaka öğrendiğimiz, ilk öğrenirken zorlandığımız fakat püf noktasını kavradığımızda kolayca yaptığımız oyalardan. İpek iplerle veya naylon iplerle bu güzel oyayı severek yapabilirsiniz. Öncesinde birkaç örnekten bahsedelim. Bu bahsettiğimiz modellerde de pırpırlar olsun.

Düz renk yazmaya kolay iğne oyası paylaşmıştık. Bu model pırpırlarla yapılan modellerden. Bu modelde ve pırpırlı her modelde pırpırların denk düşmesi aynı boyda olması için elinizde tutabilirsiniz. Pırpır yapmanın püf noktası bu diyebiliriz. Zarif iğne oyası yapılışı paylaşmıştık. Yine severek yapacağınız pırpırlı örneklerden. En basit iğne oyası da pırpırlarla yapıldı. Pırpırlarda çiçeklerin yapraklarını istediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni model mavi renge uyarlanmış pırpırlı iğne oyası yazma örneği yapılışını öğrenmeye.

Pırpırlı İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mavi renk desenli yazmaya uyarlanmış çok güzel bir model daha. Zarif, sade ve şık. Hepsi bir arada. Tam çeyizlik iğne oyalarından. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenecek daha sonra bizde yazmalarımıza keyifle yapacağız.

Pırpırlı İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Pırpırlı İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı 1

Çok güzel değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla pırpırlı iğne oyası yazma örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler