Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır Gösterişli İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalara uyarlanacak çok hoş bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Ağır gösterişli iğne oyası yapılışı. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarınızda iğne oyası yapraklı modelleri yapabilirsiniz. İki yapraklı ve iki çiçekli iğne oyası modellerinden. Zarif iğne oyalarından. Şimdi yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedelim.

Çok beğeneceğiniz son paylaştığımız modeller arasında iğne oyası yeni yazma örneği yapılışı. Çok zarif çok şık çok hoş bir model. Pembe yazmaya iğne oyası örneği yine her renk yazmaya uyarlayacağınız örneklerden. Desenli yazmalarda da kullanabilirsiniz. Dağlı, kayalı modelleri de küçük çiçekler eklemesi yaparak yazma örnekleri oluşturabilirsiniz. Tıpkı iğne oyası dağ yazma örneği yapılışı çok beğeneceğiniz modeller arasında. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi ağır gösterişli iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Ağır İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyalarından yine yazmalar için hazırladığımız Türkçe anlatımlı bir model hazırladık. Yazma örneğinde kullanılan yapraklar yeni iğne oyalarında çok kullanılan yapraklardan. Aynı yaprağı yapabilir ve çeşitli çiçeklerle, boncuk veya püsküllerle oyayı tamamlayabilirsiniz.

Ağır Gösterişli İğne Oyası Yapılışı

Model harika değil mi. Son olarak videoya geçelim ve ağır gösterişli iğne oyası yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler