Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif yepyeni bir modelin yapılışı var sırada. İğne oyası yazma kenarı yapılışı harika bir örnek. Ayşenin iğne oyaları örneklerinden. Sizde bu güzel modeli yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Oya modellerinden iğne oyası yazma modelleri en çok yaptığımız çeşitlerden. Çocuklarımız evlenecekse çeyizlerine mutlaka iğne oyası yaparız. En güzel iğne oyası örneklerini, yeni çıkan iğne oyalarını takip eder arar bulur yazmalara, havlulara yaparız. Yazmalarınızda yapacağınız 2 güzel modelden daha bahsetmek istiyorum. Daha fazlasını önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı yepyeni harika bir model. Çıtı pıtı. İğne oyası buğday tanesi modeli büyük örnek sevenler için süper bir örnek. Yine yeni modeller arasında. Ayrıntılar videoda. Her modeli genelde videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimizin çok kolay bir şekilde videodan takip ederek yapabilmesi için. İğne oyası yazma kenarı yapılışı da videolu anlatımlı bir model. Hadi tarifine geçelim.

İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri Yeni

İğne oyalarından yepyeni bir örnek daha. Yazmalarda kullanabilirsiniz. Büyük güzel bir örnek. Dilerseniz dağlarla birlikte, kayalarla birlikte havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. İki dağ veya kaya arasına yapraklı çiçeği yapabilirsiniz. Çiçek çok güzel duruyor. Farklı yaprak örnekleri ile de kullanılabilir. Tek renk yazmalarda veya desenli, çiçekli yazmalarda tercih edilecek bir örnek. Çiçekleri yazma içinde bulunan çiçeklerin renklerinden yaparak oyalarınızı yapabilirsiniz. Her renk yazmayla uyumlu olacak bir örnek.

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı 1

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı

İğne Oyası Yazma Kenarı Yapılışı 3

Çok güzel duruyor değil mi örnek. Bittiğinde tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Birde güzelce ütülediğimizde muhteşem olur. İğne oyasını ütü gösteriyor. Kötü bir ütüleme oyayı bozabiliyor. Şimdi iğne oyası yazma kenarı yapılışında benzer bir modelin yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler