Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Tahta Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden tahta boncuklarla yapılmış kolay bir model anlatımı hazırladık. Kolay tahta boncuklu iğne oyası yapılışı. Renkli tahta boncuklar kullanarak yazmalarımızı renklendiriyoruz. İğne oyası pırpır tekniği ile yapılmış her yazmaya hatta iğne oyası mutfak havlu modellerinde de güzel duracak örneklerden. Biraz tahta boncuklarla yaptığımız iğne oyası örneklerinden bahsedelim. Sonra yeni modelimizin anlatımına geçeriz.

İğne oyası sinek kanadı yapımına boncuklar ekleyerek çok şık oyalar tasarlayabilirsiniz. Boncuklu iğne oyası nasıl yapılır paylaşmıştık. Sinek kanadı ile yapılmış bir örnek. İğne oyası fiyonklu modellere boncuklar ekleyebilirsiniz. Tıpkı iğne oyası boncuklu fiyonk modeli yapımı çok hoş yazmalarda çok şık duracak modellerden. Tahta boncuklu iğne oyası modeli de kolay örneklerden. Ağır iğne oyası modelleri, kolay iğne oyası modelleri gibi birçok örneğe önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi kolay tahta boncuklu iğne oyası yapılışını öğrenme vakti.

Tahta Boncuklu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Renk renk tahta boncukları kolay iğne oyası modelleriyle siyah yazma kenarına uyarladık. Her renk yazmaya uyarlayacağımız kolay örgülerden. Düz renk veya desenli yazmalarda kolay oyayı yapabilirsiniz.

Kolay Tahta Boncuklu İğne Oyası Yapılışı

Kolay tahta boncuklu iğne oyası yapılışını tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Son olarak ise modelin videosuna geçelim. İzleyelim. Oyayı öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler