Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çarkıfelek İğne Oyası Havlu

İğne oyası havlu kenarı modellerinde, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanabileceğiniz harika bir örnek yapılışı var sırada. Çarkıfelek iğne oyası havlu tarifi. İğne oyası dağ çeşitleri ile kullanabileceğiniz bir model. Yine iğne oyası fular modellerinde de kullanabilirsiniz. Yada iğne oyası tespih modellerinde. Tespih ucu ile de çok güzel duracak bir örnek. Çarkıfelek iğne oyası havlu örneğini sizlere videolu anlatımlı olarak hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modelleri çeyizlik olarak yaptığımız el emeği göz nuru modeller arasında yer alıyor. Çeyizlik iğne oyası havlu modelleri, lif modelleri, dantel örnekleri, yelek modelleri gibi örgüleri örüp çeyizlerimizde kullanıyoruz. Hiç kullanmayanlar da var el emeğine ayrı bir değer verip özenerek kullananlarda var. Ben çok seviyorum. Tüm parçaları kullanmasam da genelini kullanıyoruz. Sizde çeyizlerinizden hangi parçaları severek kullanıyorsunuz. Sözü fazla uzattık. Şimdi çarkıfelek iğne oyası havlu modellerinin yapılışına geçelim.

Çarkıfelek Oyası Yapımı

İğne oyası örneklerinden birçok şekilde kullanılabilecek bir model. İğne oyası pike takımlarında da kullanılabilir. Motifli harika bir oya. Çarkıfelek iğne oyası havlu örneği renkleri değiştirilerek birçok şekilde kullanılabilir.

Çarkıfelek İğne Oyası Havlu

Harika bir model. Çarkıfelek iğne oyası havlu ve namaz örtülerinde çok güzel duracak. Detaylı yapılışı videoda. Bittiğinde nasıl duracağı ise yukarıdaki resimde. Her renk ile muhteşem duracak bir model. Sizde farklı iğne oyası teknikleri ile birleştirerek oyayı yapabilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını videodan öğrenme zamanı.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler