Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik 2020 İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerinden çeyizlik laleyi andıran çok güzel bir örnek tarifi var sırada. İğne oyası örneklerinden ağır ve gösterişli modelleri sevenler için harika bir model. Ayşenin iğne oyası modellerinden videolu anlatımlı bir örnek daha. Son günlerin popüler iğne oyası modelleri arasında yerini alacak bir örnek. Çeyizlik iğne oyası yapıp satış yapanlar için çok sipariş aldıracaklar bir model. En güzel sık iğne oyaları, pırpırlı oyalar, dağlı modeller gibi birçok örnek tarifi var. Siz de beğendiğiniz modelleri yazmalara, havlulara, namaz örtülerine oyaları yapabilirsiniz. Çeyizlik iğne 2020 iğne oyası modelleri de havlu ve nanaz örtülerinde kullanacağınız bir model. Hadi şimdi bu modelin yapılışını izleyelim.

2020 İğne Oyaları Modelleri Çeyizlik

Harika bir örnek tarifi daha. Çeyizlik iğne 2020 iğne oyası modelleri havlularda, yazmalarda, namaz örtülerinde de kullanacağınız bir örnek. Namaz ve havlularda iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel duracaktır. Ağır bir örnek.

Çeyizlik İğne 2020 İğne Oyası Modelleri

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel bir örnek. Yazmalarınıza uygun renklerle oyalarınızı yapabilirsiniz. Seçtiğiniz renkler arasına uygunsa eğer krem rengi ekleyebilirsiniz. Oyalarınız daha güzel olacaktır. Havlu ve namaz örtülerinde kullandığınızda özellikle namaz örtülerinde tek renk olarak veya krem rengi ile kombinleyerek yapabilirsiniz. Şimdi tüm detayları ile baştan sona bu güzel oyanın yapılışını izleyelim. Ve dilediğimiz yerde kullanalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler