Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Tülbent Yemeni Örneği

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Yazmalarda, havlularda, namaz örtülerinde kullanacağımız şahane bir örnek. Ağır iğne oyası modellerini seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Yeni iğne oyası beyaz tülbent örneğine çok yakışacağı gibi desenli yazmalara da yakışır. İğne oyası yazma modelleri son zamanlarda tek renk çalışmalar yapıyoruz. Sade renk desensiz, iki renkli yazmaları tercih edilerek oyaları yapıyoruz. Az sonra paylaşacağımız yeni iğne oyası tülbent yemeni örneği sade yazmalarda çok şık durur. Gösterişli iğne oyası örneği çeyizler için çok tercih ettiğimiz örnekler arasında yer alıyor. Günlük kullanım için daha basit, zarif örnekler seçiyoruz. Sıralı iğne oyası örnekleri sıra sıra çok zarif oluyor. Çıtı pıtı iğne oyası örneği tülbentlere çok yakışıyor. Yazmalarda zarif örnekleri daha çok seviyorum. Büyük modeller yazmalarda sadece köşelerde güzel duruyor. Tabi bu benim fikrim. Zevkler ve renkler farklılık gösterebiliyor.

İğne Oyası Tülbent Örneği

İpek iplerle, naylon iplerle yapabilirsiniz. İlk kez başlandığında iğne oyalarına naylon iplerle yapılıyor. Ben daha önce ipek ip kullanmadım. Yapması kolay mı zor mu bilemiyorum. Naylon iplerle yapıyorum. Aslında bir çalışmak lazım. Daha kolay modellerle tabi. Biraz enli bir model. Yeni iğne oyası tülbent yemeni örneği havlularda, namaz örtülerinde değişik iğne oyaları ile birleştirilerek da yapılabilir.

Yeni İğne Oyası Tülbent Yemeni Örneği 1

Yeni İğne Oyası Tülbent Yemeni Örneği

Çok güzel duruyor değil mi. Üzül salkımı, badem, çilek gibi duran çok şık oya. Her renkle keyifle yapacağınız oyalardan. Yazmalarımız, iplerimiz hazırsa örneğimizin yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler