Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı Video

İğne oyası modellerinden yazmalarda çok şık duracak yeni bir model. İğne oyası yazma yapılışı anlatımlı. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanacağımız çok hoş bir örnek. İğne oyası lale örneğini andıran bir örnek. Modelde üst kısımda kullanılan çiçeğin üzerini farklı desenlerle tamamlayabilirsiniz. Mesele pırpırlar ekleyebilirsiniz. Çeyizler için iğne oyalarını çok yapıyoruz. En güzel modelleri araştırıyor yazmalarımıza ekliyoruz. İğne oyası yazma örneği yapımı değişik yeni çiçekten oluşuyor. İğne oyası yazma modeli yapılışı çiçekli örnekler çok tercih ediliyor. Videoyu yapılışıyla hazırladığımız modeli hiç düşünmeden yapabiliriniz. Anlatımlı iğne oyası yazma modeli için iplerimizi, yazmamızı hazırlayalım örneği yapmaya koyulalım.

İğne Oyası Yazma Nasıl Yapılır?

Pırpırlarla, yapraklarla ve zürafayla yaptığımız yepyeni bir örnek. Yazmalara severek yapacağınız bir tarif. Hatta bu modeli iğne oyası dağlarla birlikte iğne oyası havlu kenarı olarak da yapabiliriz. Ağır iğne oyası modellerinden olacaktır. Modelde kullandığımız yaprak modeli birçok farklı desenle kullandığımız çok tercih edilen yaprak çeşitlerinden.

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı Video

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı Video 1

Çok güzel görünüyor. Yeni modelleri videodan takip ederek hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Yeni bir model. Şimdi detaylarıyla baştan sona anlatımıyla iğne oyası yazma modelleri yapılışı videosunu izliyoruz. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler