Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Şahane İğne Oyaları 2020

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışı var sırada. Yazmalarında çok şık duracak. Tabi yine yapılışı videolu bir model. Ağır iğne oyası modelleri arıyorsanız yazmalarınız için veya diğer kenar oyaları için tam sizlere göre bir örnek. İğne oyalarını yazmalar ve havlular için çok kullanıyoruz. Namaz örtüleri için en ağır örnekleri seçiyor ve yapıyoruz. Namaz örtülerinden 1 – 2 tane oluyor genelde. O yüzden en ağır modeller seçiliyor. Birazdan paylaşacağımız en şahane iğne oyalarını biraz daha büyük yapıp ve iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanarak iğne oyası namaz örtülerinde ve iğne oyası havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Firkete iğne oyası örneklerini de yazmalarınız için yapabilirsiniz. Hadi şimdi en şahane iğne oyaları yapılışlarına geçelim.

En Güzel En Yeni İğne Oyası Modelleri

İğne oyası çeşitlerinden bir güzel tarif daha. Çok şık ve zarif. Hemen yazmalarınız için yapmak isteyeceksiniz. Orta zorlukta bir model. İlk defa iğne oyası yapacaksanız bu model sizi biraz zorlayabilir. O yüzden daha kolay modeller seçebilirsiniz ilk oyalarınız için. Daha sonra zor modelleri çalışabilirsiniz.

En

En 1

İğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. İpek iplerle, normal oya ipleri ile yapabilirsiniz. En şahane iğne oyalarını sizler için anlatımlı olarak bir araya getirip yayınlıyoruz. Bu modelde yapılması gereken çok zarif bir örnek. Naslı yapıldığını merak ediyorsanız hemen aşağıda videolu yapılışını bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler