Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Motif Yapımı Anlatımlı

İğne oyası motif yapımı anlatımlı olarak hazırlandı. Hazırlanan motifi iğne oyası yazma, iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri severek yapılan keyifli oyalardan. İğne oyası yapmak çok zevkli. İlk defa yapınca bazı tekniklerde insan sinir oluyor tabi ama el alışınca keyifli ilerliyor. Hele bitirdiğiniz zaman emeğinize değmiş oluyor. İğne oyası motif örnekleri şu yönden avantajlı oluyor. Her çeşit iğne oyası ile birlikte kullanabiliyorsunuz. İğne oyası dağ çeşitleri ile iğne oyası yapraklar ile iğne oyası ara modellerde yapabilirsiniz. İğne oyası papatya yapımı motifli örneklerden bir model. Yine tüm motifli modellerde olduğu gibi farklı tekniklerle birleştirerek yapabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Desenli yazmalara, tek renk yazmalara, havlulara yapabilirsiniz.

İğne Oyası Motif Yapımı

İğne oyası motif yapımı anlatımlı model yine videolu olarak hazırladığımız örneklerden. Çok hoş çok zarif. Renk renk yapılarak yazmalara çiçekler açtıracak bir örnek. İğne oyasına yeni başladıysanız biraz ilerledikten sonra bu modeli deneyebilirsiniz.

İğne Oyası Motif Yapımı Anlatımlı

Videoda yukarıdaki gibi bir yazma seçilmiş. Çok hoş. Son zamanlarda tek renk yazmalar da çok tercih ediliyor. Tercih edilen renklere göre renkler seçerek oyalarınızı yapabilirsiniz. Uyumlu renkler veya zıt renklerle de çok güzel oluyor.

İğne Oyası Motif Yapımı Anlatımlı 1

İğne oyası motif yapımı anlatımlı model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Harika. Hemen altta ise modelimizin nasıl yapıldığını izleyeceğiz. Yazmalara, havlulara uygulayabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler