Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden bugün yazmalarımıza çok yakışacak güllü bir örnek anlatımı var. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Namaz örtülerinde veya havlularda iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanılabilir. Çok daha zarif duracaktır. Ağır iğne oyası modelleri daha ağır olacaktır. Tam çeyiz kıskandıracak çeyizlik iğne oyası modellerinden. Güllü iğne oyası yazma modelleri tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda çok güzel duracak tariflerden. Yeni iğne oyası modellerinden bir tarif daha önerelim. 3 boyutlu iğne oyası modellerinden bir örnek. 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapımı. Yazmalarda şahane duracak nar çiçeğini andıran modellerden. Yeni iğne oyası örneği yapılışı örnekleri daha çok son zamanlarda tek renk yazmalar tercih ediliyor. Tek renk yazmalarda oldukça kullanışlı oluyor. Sizde yeni modellerinizde tek renk yazmaları kullanabilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğimiz yeni model iğne oyası örneğinin anlatımını inceleyelim.

İğne Oyası ve Yapılışı

İğne oyasından yepyeni gül örneği. Yazmalarımıza, havlu veya namaz örtülerimize severek uygulayacağımız örneklerden. İğne oyası fular modellerinde, süslemelerde de kullanabilirsiniz. Fular yapımı, kolye ucu yapımı, küpe yapımı gibi aksesuarların yapımında da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Örneği

İğne Oyası Örneği 1

Güllü iğne oyası bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. İğne oyası örneğini hemen yapmak isteyeceksiniz. Çok zarif bir model. Hemen yapmak isteyeceğimiz örneklerden. Sipariş alan arkadaşlarımızı modellerinin arasına bu örneği de eklemeyi unutmasınlar. Hadi şimdi birlikte yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler