Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Basit İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir modelin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada basit iğne oyası örneği yapılışı var. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda keyifle uygulayacağınız örneklerden. Yine tek renk iğne oyaları yapabileceğiniz gibi desen desen yani şeritler halinde renkli olarak yapabilirsiniz. Basit iğne oyası örneği pırpırlardan oluşuyor. Pırpırlı iğne oyası modelleri çok şık duruyor. Pırpırların aynı boyda olması içinde elimizle tutarak yapıyoruz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız pırpırlı oyalardan bahsedeceğiz. Yazmalarınızda, iğne oyası havlu kenarlarında yapabilirsiniz. Neredeyse yaptığımız iğne oyalarının tamamında pırpırları bir şekilde kullanmışız. Yaprakta, çiçekte, kökte. Mutlaka pırpır var. Mesela iğne oyası maydanoz dağ yapımı pırpırlı en güzel örneklerden biri. Pırpırlı bir diğer örnek ise saks mavi yazmaya iğne oyası modeli. Çok beğeneceksiniz. Her renk yazmanıza yapacaksınız. İğne oyası kolay karanfil yapımı yine pırpırlarla çiçek yapıp karanfil şekli verdiğimiz modellerden. Hazırsanız yeni model basit iğne oyası örneğini yapılışını öğrenelim.

Kolay İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Mor yazmaya uyarlanmış pırpırlarla yapılmış güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Sadece mor yazmaya değil tek renk yazmalara değil desenli yazmalara da yapabilirsiniz.

Basit İğne Oyası Örneği Yapılışı

Basit İğne Oyası Örneği Yapılışı 2

Basit İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Oyamız çok güzel görünüyor. O halde videoya geçelim ve basit iğne oyası örneği yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler