Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağır İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalarda çok şık duracak ağır iğne oyası örneği yapılışı hazırladık. İğne oyası namaz örtüsü modellerinde veya iğne oyası havlu modellerinde de kullanacağınız bir örnek. Sıra sıra yapabilirsiniz yada iğne oyası dağlı modellerle birlikte kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası yapımı için renk seçiminde yazma içinde bulunan renklerden çiçek renklerini seçebilirsiniz. Karanfil iğne oyası modellerini andıran çiçekleri çok seveceksiniz. İğne oyası mevlüt örtüsü yapımı için tek renklerle yapabilirsiniz. Krep kumaşlar, şifon kumaşlar üzerine iğne oyaları yapılıyor. Namaz örtüsünde çok tercih ediliyor. Ve oyalar tek renk iplerle yapılıyor. Sadece yazma veya namaz örtüsünde değil havlu kenarlarında da kullanabiliriz. Ağır iğne oyası havlu kenarı yapılışı olarak da çok güzel durur. Şimdi baştan sona yapılışıyla 3 karanfil çiçeğinin olduğu ağır iğne oyası örneği yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Ağır İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazmalarda, namaz örtülerinde ve havlularda kullanacağımız çok şık bir örnek. Birazdan videodan nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Türkçe videolu ve adım adım yapılışı anlatılmakta. İsterseniz iğne oyası çiçek modelini tek başına farklı örneklerle de birleştirerek kullanabilirsiniz. Kolay bir yaprak modelinin yanına çiçeği ekleyebilirsiniz.

Ağır İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Ağır İğne Oyası Örneği Yapılışı

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Çok zarif değil mi. Eğer ağır iğne oyası örneği yapılışını beğendiyseniz ve yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan videoya geçebilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler